Zapoznajcie się proszę z poniższym zestawieniem. Jest przejrzyste i choć w bardzo ogólnym skrócie wprowadza w temat medycznego zastosowania konopi, to warto przyswoić sobie tę wiedzę, ponieważ nigdy nie wiadomo kiedy może się Wam przydać.

Ludzie, którzy zmagają się z przewlekłą chorobą często są skreśleni przez konwencjonalną medycynę. Zdarza się, że na własną rękę szukają wsparcia, wiedzy oraz nadziei na życie i brak cierpienia.

Edukujcie proszę siebie i swoich lekarzy – niech też wiedzą! Przypomnijcie im, że mają obowiązek ustawicznego kształcenia.

Skoro jeszcze nie są świadomi mocy jaka płynie z tej rośliny, to odważnie ich uświadamiajcie.

Jeśli choć część z nich zainteresuje się tematem i postanowi zapoznać się z potencjalnymi właściwościami konopi to razem odniesiemy niebywały sukces!

Do dzieła!

W przypadku jakichkolwiek pytań czy wątpliwości służę pomocą (patrz: kontakt). Systematycznie będę zamieszczać tu informacje na temat medycznej marihuany, w tym także linki do badań.

You Might Also Like

2 komentarze

  1. Witam, mam do Pani ogromną prośbę. Moja mama jest bardzo chora, ma nowotwór z przerzutami, lekarze nie dają jej szans. Nie wiem od czego zacząć… Proszę o pomoc,czy mogę się jakoś skontaktować z Panią?

    1. Tak, oczywiście. Proszę dzwonić i pytać. Tel. 693458008
      Pozdrawiam ciepło i do usłyszenia

Leave a Reply