PIK – Punkt Informacji Konopnej

Od stycznia br. udzielam konsultacji w ogólnopolskim Punkcie Informacji Konopnej, działającym przy Centrum Terapeutycznym Max Hemp.

Razem z Dorotą Gudaniec wspieramy bezpłatnie pacjentów onkologicznych i neurologicznych, ich opiekunów oraz wszystkich zainteresowanych tematem medycznej marihuany.

Stałam się praktykiem terapii cannabis ze względu na chorobę mojej młodszej córeczki Oli, która była leczona legalnym olejem CBD. Terapia okazała się skuteczna, lecz niewystarczająca – do jej uzupełnienia niezbędny był susz z konopi indyjskich, który można pozyskać jedynie w ramach procedury importu docelowego.

Niestety Ola nie doczekała się leku – zmarła na 3 tygodnie przed dostarczeniem go do apteki.

Swoim trudnym doświadczeniem i zdobytą wiedzą chętnie dzielę się z innymi, mając nadzieję na to, że rodzin przeżywających tragedie podobne do mojej, będzie coraz mniej.

Aktywnie uczestniczę też w działaniach na rzecz legalizacji medycznej marihuany w Polsce. Jestem członkiem Koalicji Medycznej Marihuany.

W ciągu tylko kilku miesięcy w PIK-u otrzymało pomoc ponad kilkaset chorych.

Za udzielane konsultacje nie pobieram żadnych opłat.

Telefon od Was odbieram o każdej rozsądnej porze dnia ( tel. 693 458 008 )

Nie jestem jednak lekarzem – nie udzielam porad medycznych. Dzielę się zdobytym doświadczeniem: własnym, a także pacjentów, z którymi pozostaję w stałym kontakcie. Udzielam wsparcia merytorycznego w zakresie przebiegu oraz spodziewanych efektów terapii kannabinoidami.

Szczegóły naszych działań znajdziecie na stronie http://centrum.maxhemp.pl/oferta/pik/

You Might Also Like

4 komentarze

 1. Ciesze się,że trafiłam na Pani blog.Cały czas w głowie mam pytanie czy mozna skorzystać z olejku CBD i jednoczesnie przyjmowac leki psychotropowe.Wiele dały Pani odpowiedzi innym pytającym.Bedę chciała do Pano zadzwonic z prośbą o pomoc.Pozdrawiam serdecznie

  1. Witam,
   Wysłałam do Pani maila, proszę zadzwonić do mnie po zapoznaniu się z nim.
   Pozdrawiam
   Paulina Janowicz

 2. Olejek z konopii-glejak

  Witam, stwierdzono u mnie glejakowatosc mozgu, prosze podpowiedziec jaki moge stosowac olejek gdzie go moge kupic?

  1. Najlepiej by bylo gdybyśmy się zdzwonili, wówczas na spokojnie postaram się pomóc. Swoją drogą wyślę także maila, a po jego przeczytaniu śmiało proszę sie odezwać.
   Pozdrawiam
   Paulina Janowicz

Leave a Reply