Moi Drodzy już w maju odbędzie się IV Międzynarodowa Konferencja Medyczna Marihuana w teorii i praktyce, na którą w imieniu swoim oraz Fundacji Krok po Kroku serdecznie zapraszam.

Wszelkie szczegóły znajdziecie na stronie:

https://konferencja.fundacjakrokpokroku.org.pl

Konferencja „Medyczna marihuana w teorii i praktyce” idzie w stronę specjalizacji. Hasłem przewodnim majowego wydarzenia będzie „Praktyka stosowania marihuany w terapii padaczki”.
Dzień pierwszy zostanie poświęcony ogólnej wiedzy na temat konopi i ich użytku medycznego. Sobotnie wykłady zainteresują zarówno lekarzy chcących włączyć konopie do swojej praktyki, jak i szeroką publiczność pacjentów i ich opiekunów.
W dniu drugim konferencja będzie gościć kilku zagranicznych specjalistów neurologów, którzy rano podzielą się swoimi dotychczasowymi doświadczeniami w używaniu kannabinoidów w terapii padaczki, a po południu wspólnie przeanalizują kilka przedstawionych przez nas przypadków lekoopornej padaczki w kontekście możliwości i celowości zastosowania marihuany w ich leczeniu. Forma konsylium medycznego jest unikatową formułą na skalę wydarzeń konopnych w Europie i na świecie.

Dla kogo przygotowana jest konferencja?

Konferencja przeznaczona jest głównie dla neurologów oraz dla chorych i ich rodzin, choć – jak wspomniano – wiedza przekazywana w pierwszym dniu będzie miała charakter ogólny i jest kierowana do wszystkich zainteresowanych zdobyciem lub poszerzeniem wiedzy w zakresie medycznego potencjału konopi. Konferencja skierowana jest do: lekarzy, personelu medycznego, polityków, pacjentów oraz ich opiekunów.
  • LEKARZE I PERSONEL MEDYCZNY – zdobędą rzetelną wiedzę, którą będą mogli wykorzystać w swojej pracy
  • PACJENCI I OPIEKUNOWIE – poznają nowe możliwości leczenia i rozwiązania swoich problemów zdrowotnych
  • WSZYSCY ZAINTERESOWANI – poznają możliwości leczenia swoich bliskich.

Zarejestruj się już dziś i nie zapomnij o zniżce, z której jeszcze można skorzystać:

https://konferencja.fundacjakrokpokroku.org.pl/rejestracja

DO ZOBACZENIA !

You Might Also Like

Leave a Reply