Kochani!

Postanowiłam, że co jakiś czas będę odwiedzać różne miejscowości, po to aby szerzyć świadomość na temat medycznych zastosowań konopi.

W ciągu trzech ostatnich miesięcy miałam przyjemność gościć na Pomorzu i Podkarpaciu 🙂 Dlaczego akurat tam?

Swoje pierwsze wykłady postanowiłam zrobić w Koszalinie

i Dąbkach. Korzystając z uprzejmości życzliwych osób miałam okazję nie inwestować funduszy w wynajem sali. Poza tym kocham morze, więc jak tylko nadarza się okazja – jadę na północ.

W ubiegłym tygodniu wybrałam się do Krosna – tego Krosna pod Rzeszowem 🙂 a co ;)? Nie można – można! Wręcz trzeba, gdy w grę wchodzi pomoc dzieciom niepełnosprawnym, cierpiącym na choroby neurologiczne tak jak moja śp. Olunia.

Na początku grudnia zadzwoniła do mnie Ania, której dziecko uczęszcza do OREW w Krośnie (Ośrodek Rehabilitacyjno Edukacyjno Wychowawczy). Poprosiła o możliwość podzielenia się wiedzą i doświadczeniem w temacie konopi. Zorganizowała salę w ośrodku, puściła informację w lokalny świat i rozkleiła plakaty. Efekt?

Na wykładzie było blisko 50 osób, które czynnie w nim uczestniczyły, zadając mnóstwo pytań. Wiem, że rodzice którzy byli na spotkaniu będą dalej przekazywać zdobytą wiedzę. I O TO WŁAŚNIE CHODZI – O BUDOWANIE Ś W I A D O M O Ś C I !

Tego samego dnia popołudniu miałam też drugą prezentację, która odbyła się w NZOZ Revita w Dukli. Za organizację bardzo dziękuję p. Wioletce – fizjoterapeutce, pracującej w tym miejscu, a która zaprosiła rehabilitantów, rodziców oraz Panią neurolog. Przyznam szczerze, że mogąc dzielić się swoim i Waszym doświadczeniem przed neurologiem czułam, że małymi krokami wspólnie zburzymy ten mur niechęci lekarzy do konopi. BRAWO MY!

Jeszcze raz gorąco dziękuję wszystkim zaangażowanym w organizację każdego ze spotkań!

Gdzie będę następnym razem?

Tam gdzie będzie taka potrzeba.

W planach na najbliższe tygodnie jest Leszno (7.02.) i okolice Darłowa – jadąc w kierunku na Sławno (11.02.) – o szczegółach poinformuję Was w ciągu kilku dni.

Tymczasem pamiętajcie… Jeśli tylko macie w swoim otoczeniu osoby zainteresowane tematem konopi w medycynie, to śmiało do mnie dzwońcie – wspólnie możemy zorganizować takie spotkanie także w Waszej miejscowości!

Pozdrawiam noworocznie, życząc mnóstwa zdrowia!

Paulina Janowicz

tel. 693-458-008

 

 

You Might Also Like

4 komentarze

  1. Witam chce wiedzieć więcej. Czy jest spotkanie w Warszawie? Chętnie bym poczytałam ale konkretne artykuły. Gdzie szukać wiarygodnych źródeł? Proszę o kontakt. Pozdrawiam

    1. Witam, jak będę organizować spotkanie z Warszawie to na pewno dam znać na blogu. Jeśli chodzi o wiarygodne źródła artykułów to proszę zajrzeć na medycznamarihuana.com
      Pozdrawiam ciepło

  2. Witam czy planowany jest Poznań?

    1. Na pewno tak 🙂 czekam na propozycje miejsca, jak tylko ustalę termin to na pewno poinformuje na blogu. Pozdrawiam ciepło

Leave a Reply